Köşelerde ölüm tehditleri

0

Star gazetesi yazarı Cem Küçük, köşesinden Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan’ı tehdit etti. Küçük, ‘Şizofrenik ve PKK’lı bir hırsız portresi: Ahmet Hakan‘ başlıklı yazısında “Şizofreni hastaları gibi hala kendini Hürriyet’in Türkiye’yi yönettiği günlerde zannediyorsun. İstersek seni sinek gibi ezeriz. Bugüne kadar merhamet ettik de hala hayatta kalabiliyorsun” ifadelerini kullandı. Bu arada Ahmet Hakan, Cem Küçük’ün dünkü sözleriyle ilgili canlı yayında suç duyurusunda bulundu.

Cem Küçük, tehditlerle dolu yazısında ”7 Haziran seçimleri öncesi PKK’nın baş propagandisti Ahmet Hakan’dı. Bunu bilmeyen yok. Türk milleti Coşkun’un tüm ihanetlerini kaydetti ve elbette bedelini ağır ödetecek” dedi.

Hakan’ın her ortamda kendisine küfür etmeyi sürdürdüğü iddiasında bulunan Küçük, şöyle devam etti:

“Ettiğin küfürler belgelenmiş hırsızlığını örtmüyor garson Ahmet. Sinir hastalığı haplarını ve psikiyatrik ilaçlarını biraz daha fazla alman lazım bugünlerde. Sinir haplarının yanında şuursuzluğu düzelten haplar varsa onu da alman lazım. Önce konumunu ve haddini bilerek şuur kazanman lazım. Medaim Yanık gibi usta bir psikiyatri profesörüne muayene olup kendini hala muktedir sanan zavallı bir tip olduğunu dürüstçe itiraf etmen lazım.”

Share.

About Author

Her zaman doğru, daima net. Takip edin twitter veya instagram

Leave A Reply